Pogoń Siedlce vs Lech Poznań II, wynik meczu: 2-0

Dnia 2021-09-15 14:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 7. Zmierzyły się Pogoń Siedlce i Lech Poznań II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Lech Poznań II zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: M. Górski 9' 1-0 W. Trochim 54' 2-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: R. Majewski 48' M. Gorski 63' K. Mis 88' F. Wroblewski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 53' M. Pingot 63' S. Krivets 87' A. Kaczmarek 88'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Garbarnia Kraków.

Fani z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników oraz obrońców zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak R. Majewski A. Kozubal nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy ostre sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz gole dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą kibica. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Siedlce oraz Lech Poznań II w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ROSRRiT.