Dnia 2021-09-26 16:15 odbył się mecz pomiędzy Olimpia Elbląg i Lech Poznań II zakończony wynikiem 1-2

Olimpia Elbląg vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 1-2. Dnia 2021-09-26 16:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Lech Poznań II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Lech Poznań II zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: P. Kurbiel 35' 1-0 L. Splawski 86' 1-1 J. Antczak 88' 1-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: H. Krawczun 24' P. Kurbiel 35' J. Guilherme 55' H. Krawczun 73' S. Stanislawski 82' A. Piekarski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: S. Krivets 30' A. Laskowski 35' J. Antczak 67' N. Paclawski 76'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg: H. Krawczun 73'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Garbarnia Kraków natomiast Lech Poznań II z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak H. Krawczun S. Krivets często zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nas nudzą. Zdarzają się bezlitosne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Olimpia Elbląg i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.