Spotkanie Lech Poznań II - Stal Rzeszów, wynik końcowy 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II a Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-11-13 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Lech Poznań II a Stal Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznań II: F. Borowski 51' A. Laskowski 88'

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lech Poznań II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak F. Borowski nieraz zapewniły wyborowym sympatykom wiele emocji. Potyczki między drużynami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lech Poznań II oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.