Dnia 2021-11-21 11:00 miał miejsce mecz pomiędzy Lech Poznań II oraz Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2021-11-21 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznań II oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lech Poznań II i Radunia Stężyca wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Skoras 83' 1-0

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 77' F. Marchwinski 85'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Miller 58' S. Deja 63' W. Fadecki 68' P. Szur 70' P. Wojowski 74' J. Witek 75' D. Szuprytowski 86'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznań II zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice.

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Zagorski M. Miller niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Systematycznie trafiamy na brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, idealne gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania statyczne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lech Poznań II i Radunia Stężyca i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.