Spotkanie między Lech Poznań II i Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-03-05 12:00

Lech Poznań II - Śląsk Wrocław II, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II a Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-03-05 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Lech Poznań II a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: S. Bergier 8' 0-1 S. Bergier 38' 0-2 A. Bukowski 45' 0-3

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 12' E. Kryg 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: G. Kotowicz 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Aluszyk. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej liczni fani śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. J. Antczak G. Kotowicz częstokroć zaserwowały własnym wiernym kibicom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między zawodnikami są zagorzałe, nie często bywa, że widowiska nudzą kibica. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Lech Poznań II i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.