Lech Poznań II vs Olimpia Elbląg, wynik meczu 0-2

Lech Poznań II vs Olimpia Elbląg, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznań II i Olimpia Elbląg wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-04-10 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Czarny 73' 0-1 M. Kalahur 86' 0-2

Żółte kartki Lech Poznań II: I. Kornobis 16' P. Walis 24' S. Krivets 41' N. Paclawski 65' A. Marciniak 77'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 13' M. Czarny 30' K. Wenger 41' M. Kalahur 51'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznań II stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice natomiast Olimpia Elbląg z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Znicz Pruszków.

Bardzo często wielu fanów śledzi ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak I. Kornobis A. Piekarski nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii bramki czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lech Poznań II i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.