Lech Poznań II kontra Kalisz, wynik spotkania 1-0

Lech Poznań II kontra Kalisz, wynik 1-0. Dnia 2022-05-01 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Lech Poznań II a Kalisz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznań II a Kalisz wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: E. Kryg 70' 1-0

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kaczmarek 26' M. Czekala 54' K. Fietz 56' F. Wilak 90'

Żółte kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 53'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Liczni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak A. Kaczmarek A. Luszkiewicz systematycznie serwują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie natrafiamy na brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lech Poznań II i Kalisz oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.