Garbarnia Kraków vs Lech Poznań II, wynik spotkania - 0-1

Garbarnia Kraków vs Lech Poznań II 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków i Lech Poznań II wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-08-19 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Garbarnia Kraków a Lech Poznań II.

Gole strzelali: N. Paclawski 5' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: A. Dziedzic 15' C. Polak 27' D. Gadek 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 50' N. Paclawski 56' F. Wilak 60' K. Sanocki 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Garbarnia Kraków stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak A. Dziedzic J. Zagorski często serwują fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że potyczki męczą fana. Nieprzerwanie obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Garbarnia Kraków i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.