Lech Poznań II - Motor Lublin, wynik meczu - 2-0

Lech Poznań II - Motor Lublin 2-0. W dniu 2022-09-10 13:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Lech Poznań II a Motor Lublin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznań II a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: F. Wilak 59' 1-0 J. Antczak 84' 2-0

Żółte kartki Lech Poznań II:

Żółte kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Pogoń Siedlce a Motor Lublin zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Lech Poznań II oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.