Na stadionie Stadion OSiR miało miejsce spotkanie Stomil Olsztyn vs Lech Poznań II zakończone wynikiem 2-2

Stomil Olsztyn vs Lech Poznań II wynik spotkania 2-2. Dnia 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Stomil Olsztyn i Lech Poznań II.

Po pierwszej połowie meczu między Stomil Olsztyn i Lech Poznań II wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: M. Maćkowiak 40' 1-0 F. Wilak 65' 1-1 P. Kurbiel 70' 2-1 T. Cywka 81' 2-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Szabaciuk 30' S. Shibata 32'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 16' F. Wilak 76' M. Dziuba 83'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak F. Szabaciuk J. Antczak niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Wspaniałe potyczki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska statyczne. Często obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, ostre faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Stomil Olsztyn i Lech Poznań II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion OSiR.