Znicz Pruszków kontra Lech Poznań II, wynik meczu - 0-1

W dniu 2022-10-16 15:15 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Znicz Pruszków a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków a Lech Poznań II zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Palacz 7' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 54' M. Brejnak 56' K. Tabara 84'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 25' P. Walis 41' A. Kozubal 86'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg natomiast Lech Poznań II podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak P. Czarnowski J. Antczak częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Nieustannie trafiamy na bezwzględne faule, idealnie wyliczone asysty oraz gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Znicz Pruszków i Lech Poznań II jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Znicza.