Jastrzębie vs Lech Poznań II, wynik meczu - 0-1

W dniu 2022-10-22 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Jastrzębie a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jastrzębie a Lech Poznań II zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Palacz 8' 0-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 87'

Żółte kartki Lech Poznań II: K. Palacz 35' B. Tomaszewski 49' P. Gogol 63'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Jastrzębie zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Górnik Polkowice natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak D. Kaminski K. Palacz raz za razem zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska męczą. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne faule, przechodzące do historii gole oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Jastrzębie oraz Lech Poznań II jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.