Mecz Lech Poznań II vs Hutnik Kraków, wynik końcowy 1-1

Lech Poznań II vs Hutnik Kraków, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznań II oraz Hutnik Kraków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-11-06 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Lech Poznań II a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: L. Splawski 49' 1-0 K. Swiatek 81' 1-1

Żółte kartki Lech Poznań II: P. Olejnik 16' N. Paclawski 57' A. Kozubal 64' B. Zoladz 66' T. Cywka 83' M. Pingot 86'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Urban 40' P. Serafin 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Siarka Tarnobrzeg.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. P. Olejnik D. Urban nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Wielokrotnie obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazoglądać spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lech Poznań II oraz Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.