Lech Poznań II kontra Górnik Polkowice, wynik spotkania 2-2

Lech Poznań II kontra Górnik Polkowice 2-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lech Poznań II oraz Górnik Polkowice wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-04-08 13:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Lech Poznań II a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Pawłowski 31' 1-0 M. Piątkowski 33' 1-1 S. Pawłowski 37' 2-1 A. Piech 86' 2-2

Żółte kartki Lech Poznań II: L. Splawski 78' B. Zoladz 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Ratajczak 83'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo L. Splawski J. Ratajczak nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Nieustannie obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Lech Poznań II oraz Górnik Polkowice z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.