Mecz Radunia Stężyca - Lech Poznań II na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2023-08-25 14:00 - końcowy wynik 1-0

Radunia Stężyca - Lech Poznań II, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-08-25 14:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Radunia Stężyca a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca i Lech Poznań II zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Kuzimski 88' 1-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Kuzimski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: P. Olejnik 64' S. Pawlowski 83' N. Paclawski 90' K. Kukulka 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania - A. Nestorowicz. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz oraz SKRA Częstochowa a Lech Poznań II podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Wielu fanów śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Kuzimski P. Olejnik wielokrotnie gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Wspaniałe potyczki między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca i Lech Poznań II z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.