Na stadionie Stadion Amiki Wronki miał miejsce mecz Lech Poznań II - Jastrzębie - wynik końcowy 2-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Lech Poznań II podejmowała Jastrzębie na Stadionie Amiki Wronki. Mecz odbył się 5 dni temu, 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00. Gospodarze zdołali pokonać rywali rezultatem 2-0, prowadząc już 1-0 na przerwę. Sprawdźmy, jak przebiegały wydarzenia na boisku.

Relacja z meczu piłki nożnej Lech Poznań II - Jastrzębie

Na Stadionie Amiki Wronki odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Jastrzębie. Spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 10:00, było częścią 25. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym tego starcia był Pan Pazdecki. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty, tworząc niesamowite widowisko.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele bramek, jednak to gospodarze zdołali otworzyć wynik. W 30. minucie świetną akcję zamienił na gola M. Dziuba, zdobywając pierwszego gola dla Lecha Poznań II. Wynik do przerwy wynosił 1-0 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa przyniosła bardziej intensywne starcie, z obiema drużynami walczącymi o kontrolę nad meczem. W 83. minucie to jednak ponownie Lech Poznań II cieszył się z bramki, tym razem to M. Wichtowski ustalił wynik spotkania na 2-0. Piłkarzem, który asystował przy tej bramce, był [brak danych].

Lech Poznań II ostatecznie zwyciężył 2-0 nad Jastrzębie, zapewniając sobie trzy cenne punkty w walce o ligowe punkty. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, jednak to gospodarze okazali się skuteczniejsi w wykańczaniu akcji.

Podczas meczu nie zabrakło także emocji w postaci kartek. Gospodarze otrzymali trzy żółte kartki, kolejno dla W. Monki, M. Gurgula i I. Brzyskiego. Natomiast zespół gości nie został ukarany żadną kartką w tym meczu.

Choć nie odnotowano czerwonych kartek, to obie drużyny pokazały determinację i zaangażowanie na boisku. Następne mecze Lecha Poznań II to starcia z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn. Natomiast Jastrzębie zmierzą się z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Chojniczanką Chojnice.