Dnia 2024-03-30 14:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz Pogoń Siedlce kontra Lech Poznań II: 2-0

W sobotnie popołudnie na Stadionie ROSRRiT odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East, w którym Pogoń Siedlce podejmowała Lech Poznań II. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gości 2-0. Już w pierwszej połowie Pogoń objęła prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 30 marca o godzinie 14:00, a relację przedstawiamy 3 dni po wydarzeniu.

II Liga - East: Pogoń Siedlce vs. Lech Poznań II

Dziś na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się mecz pomiędzy drużyną Pogoń Siedlce a Lech Poznań II. Gospodarze podejmowali gości z Poznania o godzinie 14:00 w ramach 26. kolejki II ligi wschodniej.

Sędzia główny spotkania, F. Kaliszewski, rozpoczął mecz o godzinie i od razu mogliśmy zobaczyć intensywną grę obu drużyn. W 3. minucie spotkania P. Pyrdoł strzelił bramkę dla gospodarzy, ustalając wynik na 1-0. Pogoń Siedlce wyszła na prowadzenie i starała się kontrolować przebieg gry.

Mimo starań obu drużyn wynik do przerwy pozostał bez zmian – 1-0 na korzyść gospodarzy. Lech Poznań II próbował odrobić straty, ale defensywa Pogoni była niezwykle skuteczna.

Drugą połowę otworzyły żółte kartki dla gości – T. Cywka w 35. minucie, a następnie J. Niedzielski, A. Nadolski i M. Wichtowski kolejno w 49., 62. i 66. minucie. Lech Poznań II grał agresywnie, co ostatecznie przyniosło efekt w postaci bramki L. Hrnčiara w 90. minucie, ustalając wynik na 2-0 dla Pogoni Siedlce.

Spotkanie było pełne emocji, walki i zaangażowania. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a kibice mogli cieszyć się z widowiska na boisku. Po meczu zarówno Gospodarze, jak i Goście mogli czuć się zadowoleni z prezentowanej przez siebie gry.

Następne mecze dla Pogoni Siedlce to starcia z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz i SKRĄ Częstochowa. Natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Wisłą Puławami, Jastrzębiem i ŁKS-em Łódź II. Kibice mogą spodziewać się dalszych emocji i zaciętych pojedynków na polskich boiskach.