Dnia 2024-04-06 10:30 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz Lech Poznań II kontra Wisła Puławy zakończony wynikiem 0-1

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna Lech Poznań II podejmowała Wisłę Puławy na Stadionie Amiki Wronki. Mecz rozegrany został 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:30. Po zaciętej rywalizacji, to Wisła Puławy wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Pomimo starań obu zespołów, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale decydujące trafienie padło na korzyść gości, którzy opuszczają Wronki z cennymi trzema punktami.

Relacja z meczu piłki nożnej Lech Poznań II - Wisła Puławy

Dzisiaj na Stadionie Amiki Wronki odbyło się starcie pomiędzy drużyną Lech Poznań II a Wisłą Puławy. Mecz należał do 27. kolejki II Ligi - East i zakończył się zwycięstwem gości 1:0.

Mimo że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to emocje nie brakowało na boisku. Obie drużyny starały się przełamać impas, ale skuteczna gra obronna sprawiła, że bramki nie padały.

Decydujący moment nadszedł w 57. minucie meczu, kiedy to M. Klichowicz z Wisły Puławy strzałem zesłał piłkę do siatki, ustalając wynik na 1:0 dla gości.

Gospodarze próbowali odrobić straty, ale skuteczna gra defensywy Wisły nie pozwoliła na wyrównanie. Ostatecznie mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem ekipy z Puław.

W trakcie spotkania arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gości - K. Kargulewiczowi w 34. minucie oraz K. Kumochowi w 44. minucie. Z kolei zawodnicy Lecha Poznań II uniknęli kar kartkowych.

Nie odnotowano czerwonych kartek w tym meczu, co świadczy o zaciętości pojedynku, ale również fair play zawodników obu drużyn.

W kolejnych meczach Lech Poznań II zmierzy się z drużynami Jastrzębie, ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola. Natomiast Wisła Puławy czekają starcia z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochowa.