Dnia 2023-11-25 11:00 odbył się mecz pomiędzy Lech Poznań II oraz Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 1-2

Mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Chojniczanka Chojnice zakończył się wynikiem 1-2. Po pierwszej połowie Lech Poznań II prowadził 1-0, jednak w drugiej połowie Chojniczanka Chojnice zdołała odwrócić losy spotkania. Mecz odbył się 25 listopada 2023 roku o godzinie 11:00 na Stadionie Amiki Wronki w ramach 19. kolejki II Ligi - East.

Mecz Lech Poznań II - Chojniczanka Chojnice

Dzisiaj na Stadionie Amiki Wronki odbyło się emocjonujące spotkanie pomiędzy drużynami Lech Poznań II i Chojniczanką Chojnice. Po pełnych napięcia 90 minutach, zwycięstwo przypadło gościom, którzy zdołali odwrócić losy meczu w drugiej połowie, kończąc grę wynikiem 1-2.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę. Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszych minut, a już w 15. minucie meczu P. Olejnik zdobył pierwszego gola, dając prowadzenie Lechowi Poznań II.

Po przerwie to jednak goście wzmocnieni determinacją, zaczęli przejmować inicjatywę. W 72. minucie T. Mikołajczak wyrównał wynik, a na samym końcu S. Golak ustalił wynik spotkania na 1-2 na korzyść Chojniczanki Chojnice.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - zarówno gospodarze jak i goście otrzymali kilka żółtych kartek. M. Gurgul, P. Olejnik, M. Dziuba, B. Tomaszewski oraz M. Orlowski z Lechii Poznań II oraz S. Szczytniewski, O. Paprzycki z Chojniczanki Chojnice zostali ukarani w trakcie meczu. Na szczęście nie doszło do żadnych czerwonych kartek, które mogłyby istotnie wpłynąć na przebieg spotkania.

Lech Poznań II w najbliższych meczach zmierzy się z Olimpią Elbląg, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz, a Chojniczanka Chojnice stanie do boju z ŁKS Łódź II, Kotwicą Kołobrzeg oraz Stalą Stalowa Wola. Już teraz zapowiada się wiele emocji oraz niezapomnianych chwil dla fanów obu drużyn.