Dnia 2023-12-03 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz między Kotwica Kołobrzeg oraz Lech Poznań II: końcowy wynik 1-2

W sobotę, 3 grudnia 2023 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Lech Poznań II. Był to starcie 20. kolejki II Ligi - East, które zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań II 2:1. Po pierwszej połowie wynik na korzyść Lecha wynosił 1:0, a ostateczne roztrzygnięcie nastąpiło w drugiej połowie meczu.

Zacięty pojedynek na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka

Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się z drużyną Lech Poznań II w zaciętym meczu II Ligi - East. Atmosfera na stadionie była rozgrzewająca, a kibice zgromadzeni na trybunach pełni entuzjazmu i gotowi do gorącego widowiska. Sędzią głównym spotkania był Filip Kaliszewski, a obie drużyny były gotowe na zaciętą rywalizację.

Emocjonujące starcie na murawie

Mecz rozpoczął się pełnym zaangażowaniem z obu stron, lecz to goście zaczęli odważniej atakować bramkę gospodarzy. W 18. minucie to Lech Poznań II objął prowadzenie po bramce K. Lismana. Jednak gospodarze nie zamierzali pozostawać dłużej w tyle i doprowadzili do wyrównania po trafieniu Jonathana Juniora w 26. minucie.

Po zmianie stron to Kotwica Kołobrzeg wyszła na prowadzenie po bramce J. Zubrowskiego w 54. minucie. Mecz był pełen emocji, a obie drużyny walczyły o kontrolę nad boiskiem. W 63. minucie goście zdołali wyrównać po trafieniu M. Dziuby.

Po zaciętych starciach na boisku, wynik końcowy meczu to 1-2 na korzyść Lech Poznań II. Spotkanie było pełne emocji, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, by zdobyć trzy punkty. Ostatecznie to goście opuszczają boisko z cennym zwycięstwem, pozostawiając gospodarzy z żalem po przegranym starciu.

Mecz obfitował również w kartki, zarówno żółte jak i czerwone. Gospodarze zebrały aż cztery żółte kartki, a goście trzy. Mecz był niezwykle zacięty, co przełożyło się na liczbę kar dla zawodników.

Wielkie brawa należą się obu drużynom za walkę na boisku. Kibice na pewno mieli okazję obejrzeć emocjonujące widowisko, które dostarczyło wiele niezapomnianych chwil.