Lech Poznań II vs Radunia Stężyca, wynik meczu 1-2

W sobotę, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Amiki Wronki odbył się zacięty mecz pomiędzy Lechem Poznań II a Radunią Stężyca w ramach 23. kolejki II ligi - East. Radunia Stężyca zdołała pokonać gospodarzy, zdobywając trzy punkty po zwycięstwie 2:1. Już w pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie, a mimo starań Lecha Poznań II, nie udało im się odrobić strat. Po emocjonującym meczu, Radunia Stężyca opuszcza boisko jako zwycięzca, pozostawiając gospodarzy z goryczą porażki.

Relacja z meczu Lech Poznań II - Radunia Stężyca

Spotkanie drużyn Lech Poznań II oraz Radunia Stężyca odbyło się na stadionie Amiki Wronki w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Początek meczu o godzinie 12:00. Na trybunach zgromadziło się niemałe grono kibiców, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę, dopingując swoje ulubione zespoły.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele bramek, lecz to Radunia Stężyca potrafiła przekonać się do siatki rywali. To Marcin Kuzimski otworzył wynik meczu, zdobywając bramkę w 22. minucie pojedynku. Gospodarze starali się odrobić straty, lecz goście utrzymywali się skutecznie w defensywie do samego końca pierwszej połowy.

Druga część meczu okazała się być znacznie bardziej emocjonująca. W 90. minucie spotkania Lech Poznań II wyrównał dzięki strzelowi Sebastiana Pawłowskiego, który przywrócił nadzieję swojej drużynie na zdobycie punktu. Jednak radość gospodarzy trwała krótko, gdyż w doliczonym czasie gry to Radunia Stężyca zapewniła sobie zwycięstwo po bramce Marka Biskupa, ustalając wynik meczu na 1-2.

Obie drużyny zmuszone były zaakceptować decyzje sędziego, który pokazał kilka żółtych kartek. W barwach Lecha Poznań II kartoniki odebrali: J. Niedzielski (11'), N. Paclawski (88'), P. Olejnik (90'). Z kolei w ekipie Radunii Stężyca jedną żółtą kartkę otrzymał B. Kasprzak (35'). Czerwone kartki nie zostały ukazane żadnemu z zawodników.

Radunia Stężyca odnosi zwycięstwo na wyjeździe i zbiera cenne punkty w tabeli. Następnie mecze dla Lech Poznań II to starcia z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce, natomiast dla Radunii Stężyca czekają kolejne wyzwania z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochowa. Emocje towarzyszyły temu spotkaniu do samego końca, a kibice nie mogli narzekać na brak widowiska na boisku.