Lech Poznań II vs Polonia Bytom, wynik spotkania: 1-0

W sobotę, 12 listopada, na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II i Polonia Bytom. Spotkanie należało do 17. kolejki II Ligi - East. Ostatecznie to gospodarze zdołali wywalczyć zwycięstwo, pokonując rywali 1-0. Wynik ten utrzymał się niezmieniony zarówno na przerwę, jak i po pełnym czasie gry. Drużyna Lecha Poznań II zasłużenie sięgnęła po trzy punkty, zapewniając swoim kibicom radość i satysfakcję.

Relacja z meczu

Dzisiaj na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II i Polonia Bytom, w ramach 17. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola strzelił B. Juszczyk w 29. minucie spotkania. Za asystę przy bramce odpowiedzialny był .

Mecz nie obył się bez emocji, a sędzia zmuszony był pokazać kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy kartki obejrzało trzech zawodników: M. Wichtowski w 39. minucie, B. Juszczyk w 71. minucie oraz M. Pruchniewski w doliczonym czasie gry. Natomiast piłkarze Polonii Bytom również musieli uważać na swoje zachowanie, gdyż kartki otrzymali: P. Stefanski, M. Bedronka, T. Gajda oraz D. Budzik.

Mimo zaciętej rywalizacji, sędzia nie musiał sięgać po czerwone kartki, co świadczy o fair play zawodników obu drużyn.

Następne mecze zapowiadają się równie interesująco. Lech Poznań II zmierzy się kolejno z Olimpią Elbląg, Chojniczanką Chojnice oraz Kotwicą Kołobrzeg, natomiast Polonia Bytom podejmie Kotwicę Kołobrzeg, Olimpię Grudziądz oraz SKRĘ Częstochowa.