Na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-11-04 12:30 odbył się mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Lech Poznań II: 0-0

W sobotę doszło do emocjonującego starcia między drużynami Sandecja Nowy Sącz a Lech Poznań II w ramach 16. kolejki II Ligi - East. Mecz rozgrywany na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej zapowiadał się ciekawie, a ostatecznie zakończył się remisem 0-0. Obie drużyny starały się zdobyć bramki przez całe 90 minut, jednak żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy przeciwnika. Sędzią spotkania był S. Łężny.

Mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Lechem Poznań II

W niedzielnym starciu II Ligi - East na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej, Sandecja Nowy Sącz podejmowała Lech Poznań II. Mecz zakończył się remisem 0-0, co z pewnością nie spełniło oczekiwań kibiców obu drużyn.

Emocjonujący pojedynek na Stadionie Garbarni

Stadion Garbarni przy ul. Barskiej w Nowym Sączu był świadkiem emocjonującego starcia, w którym żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Mecz był pełen napięcia i emocji, a kibice mogli docenić zaangażowanie obu zespołów. Sandecja Nowy Sącz miała kilka szans na zdobycie bramki, ale skuteczna obrona Lecha Poznań II uniemożliwiła im wykorzystanie tych okazji. Z kolei Lech Poznań II również starał się stworzyć groźne akcje ofensywne, jednak nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Kartki i Sędzia

Mecz nie obfitował w wiele kartek. Sędzia S. Łężny pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Sandecji Nowy Sącz: K. Slaby w 13. minucie, R. Golebiowski w 64. minucie oraz P. Bryla w 84. minucie. Z kolei dla Lecha Poznań II kartki żółte otrzymali M. Orlowski w 47. minucie oraz M. Wichtowski w 54. minucie.

Podsumowanie

Mimo braku bramek, mecz był pełen dynamiki i walki. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom futbolu, jednak ostatecznie musiały zadowolić się podziałem punktów. Teraz obie drużyny powinny skupić się na nadchodzących meczach, aby odnieść kolejne zwycięstwa w II Lidze - East.