Mecz Lech Poznań II - Pogoń Siedlce dnia 2023-09-17 10:00 na obiekcie Stadion Amiki Wronki - 0-4

W dniu 2023-09-17 10:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Lech Poznań II a Pogoń Siedlce.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznań II a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: D. Szuprytowski 32' 0-1 P. Pyrdol 46' 0-2 C. Demianiuk 48' 0-3 L. Hrnciar 61' 0-4

Żółte kartki Lech Poznań II: K. Kukulka 23' M. Tudruj 26'

Żółte kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lech Poznań II stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Podbeskidzie.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak K. Kukulka raz za razem zapewniły swoim stałym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Wielokrotnie obserwujemy ostre faule kończące się żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz gole, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lech Poznań II i Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.