Sokół Ostróda vs Lech Poznań II, wynik meczu - 0-1

W dniu 2021-11-06 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Sokół Ostróda a Lech Poznań II.

Po pierwszej połowie meczu między Sokół Ostróda a Lech Poznań II wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Pingot 15' 0-1

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 82'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 37'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sokół Ostróda zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze jak E. Dzieciol J. Antczak raz za razem sprawiają kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między graczami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Obserwujemy przepiękne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtą kartką gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Sokół Ostróda i Lech Poznań II w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.