Na stadionie Stadion Amiki Wronki dnia 2021-10-30 11:00 miało miejsce spotkanie Lech Poznań II vs Wigry Suwałki zakończone wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II a Wigry Suwałki zakończyła się wynikiem . Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-10-30 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II i Wigry Suwałki.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 23' F. Wilak 72'

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Babiarz 60' M. Labojko 70'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca a Wigry Suwałki z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak A. Kozubal B. Babiarz niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami piłkarskimi są zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Lech Poznań II oraz Wigry Suwałki w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Amiki Wronki.