Wisła Puławy kontra Lech Poznań II, wynik meczu - 2-2

W dniu 2023-09-22 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Lech Poznań II.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisła Puławy i Lech Poznań II wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: K. Nojszewski 40' 1-0 M. Dziuba 43' 1-1 D. Retlewski 44' 2-1 M. Dziuba 48' 2-2

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Retlewski 45' R. Janicki 56' M. Bortniczuk 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: B. Juszczyk 20' B. Zoladz 80' F. Wolski 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Wisła Puławy stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Lech Poznań II z ŁKS Łódź II. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola i Stomil Olsztyn.

Wielu kibiców śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak D. Retlewski B. Juszczyk nierzadko zagwarantowały swoim wiernym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze nudne. Nieustannie natrafiamy na zapadające w pamięć bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Wisła Puławy i Lech Poznań II i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.