Mecz Garbarnia Kraków - Lech Poznań II, wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków a Lech Poznań II zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 28. Zmierzyły się Garbarnia Kraków i Lech Poznań II.

Gole strzelali: K. Duda 6' 1-0 T. Klupś 39' 1-1 A. Laskowski 50' 1-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 54' K. Bentkowski 76'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 58' E. Kryg 59'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Śliwa. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice natomiast Lech Poznań II z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak M. Bartkow J. Zagorski często gwarantują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Zmagania między drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze statyczne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Garbarnia Kraków i Lech Poznań II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.