Spotkanie pomiędzy Lech Poznań II oraz Znicz Pruszków zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Amiki Wronki dnia 2022-03-09 12:00

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lech Poznań II i Znicz Pruszków wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-03-09 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznań II oraz Znicz Pruszków.

Gole strzelali: S. Krivets 40' 1-0 M. Gabrych 67' 1-1 Ł. Spławski 80' 2-1

Żółte kartki Lech Poznań II: T. Klups 44' F. Wilak 70' E. Kryg 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 38'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania to P. Horożaniecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznań II stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów natomiast Znicz Pruszków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki oraz Sokół Ostróda.

Wielu kibiców śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak T. Klups M. Bochenek nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne faule, widowiskowe asysty czy gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznań II i Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.